Den otevřených dveří

Informace pro zájemce o studium do školního roku 2019/2020 vám poskytne zástupce ředitele pro SPgŠ Pavel Pavlásek a vyučující jednotlivých předmětů ve dnech:

  • 20. listopadu 2019 (začátek programu v 8:00, a nebo v 9:00)
  • 9. ledna 2020 (začátek programu v 8:00, a nebo v 9:00)

Organizace dne otevřených dveří:

  • základní informace o škole, základní informace o oborech vzdělání: pedagogické lyceum, předškolní a mimoškolní pedagogika (obsah studia, podmínky přijetí…), informace o semináři pro zájemce o studium (zkoušky nanečisto), informace o možnosti ubytování v domově mládeže, stravování ve školní jídelně, uchazeči o studium se seznámí s pojetím jednotlivých výchov

!!! Den otevřených dveří je řízený – program dne otevřených dveří  (program je ilustrativní, může se v detailech měnit).

!!! Prohlídka školy mimo připravený program není možná !!!

 

Na konci dne otevřených dveří vyplní uchazeči dotazník o tom, jak je škola zaujala, která výchova je zaujala a mohou zanechat svoji adresu, v případě, že by chtěli pozvat na SEMINÁŘ PRO ZÁJEMCE O STUDIUM (zkoušky nanečisto).

Parkoviště v blízkém okolí školy nově spadají do modré parkovací zóny (parkování pouze s parkovací kartou). Doporučujeme zaparkovat automobily na parkovišti u vlakového nádraží pod dálničním mostem, které je od školy vzdálené přibližně 150 m.

Share Button